*-Engelliler PLATFRUM-*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

frum kuralları: küfür argo gibi yasaklarında banlanma yapılmaktadır... kurallara uydugunuz için teşekkürler

Anasayfa    Galeri  Arama  Latest images  Kayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Engelliler-Platfrum-Tanısma kaynaşma
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:58 pm tarafından kartal_06

» Engelliler-Platfrum-Edebiyat & Şiir bölümü
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:51 pm tarafından Admin

» Engelliler/Platfrum-Facebook
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:47 pm tarafından Admin

» Kimler Bakıcı olabilir. Kimler gelir hesabına dahildir ...!!!
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:40 pm tarafından Admin

» Evde bakım/hizmet aylıgı...!!!
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:39 pm tarafından Admin

» Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartlarını düzenleyen yönetmelikte değişiklik ...!!!
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:10 pm tarafından ceylan_01

» BENİM resimlerim
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:03 pm tarafından Admin

» BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!!
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:54 am tarafından Admin

» Bilgisayar Sorunlarınızı buraya yazınız...!!!
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 1:33 pm tarafından yapan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum

MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Empty
MesajKonu: MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!    MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 12:19 pm

"Milli Eğitim Bakanlığı özür grubuna bağlı olarak sözleşmeli personelin yer değiştirme başvurularını ne zaman alacak?", "Sözleşmeli öğretmen alınacak mı?" ve "Sözleşmeli öğretmenler kadroya geçirilecek mi?" soruları TRT Haber’de yanıtlarını buldu.
TRT Haber’e konuşan Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın, sözleşmeli öğretmenlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

2011 İçin MEB Kadro Talebi Arttı
Haziran ayında 10 bin öğretmen atayan Milli Eğitim Bakanlığı 31 Ağustos’ta 30 bin öğretmenin atamasını gerçekleştirecek. Yine bu ay içerisinde 965 engelli öğretmenin ataması yapılacak. 2011 yılı için Milli Eğitim Bakanlığı’nın kadro isteği de arttı.
TRT Haber’e konuşan Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın, konuya ilişkin olarak, "Biz 2011 yılı için Sayın Bakanımızın talimatları doğrultusunda 55 bin kadrolu öğretmeni kullanma izni istedik" diye konuştu.

Yer Değiştirme İşlemleri 20 Eylül’de Sonuçlanacak
Milli Eğitim Bakanlığı ayrıca bu yıl özür grubuna bağlı olarak sözleşmeli personelin yer değiştirme işlemlerini 20 Eylül’de gerçekleştirecek.
Yalçın, "Bu yıl 3. kez 13-17 Eylül tarihleri arasında özür grubuna bağlı olarak sözleşmeli personelimizin yer değiştirme başvurularını alacağız" dedi.

Eylül’de Sözleşmeli Öğretmen Başvuruları Alınacak
Ardından 81 ildeki boş pozisyonları elde edecek olan Milli Eğitim Bakanlığı, 22-28 Eylül tarihlerinde sözleşmeli öğretmenlik başvurularını alacak. 30 Eylül tarihinde de sözleşmeli öğretmen görevlendirmesi yapılacak.

3 Yılını Tamamlayan Sözleşmeliler Kademeli Olarak Kadroya Alınacak
Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın, Milli Eğitim Bakanlığı’nın sözleşmeli öğretmenlerin kadroya alınması ile ilgili Başbakanlığa gönderdiği tasarının detaylarını da açıkladı.
Tasarı yasalaşırsa 3 yılını tamamlayan sözleşmeli öğretmenler hizmet puanı sıralamasına göre kadroya alınacak. Ancak kadroya alımlar Maliye Bakanlığı’nın izni ile kademeli olarak yıldan yıla gerçekleştirilecek.

kaynak: http://www.memurlar.net/haber/175147/

Engellilerle platfrum
http://engellilerle.yetkinforum.com
zehra
Admin
zehra

MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Empty
MesajKonu: 2011de 55bin memur vaybe guzel ...   MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 3:50 pm

mrb bu ilan gercekse cok guzel sınavlara hazırlammamız lazım ama 55bin memur 2011 de Shocked

bakalım gercekmi yalanmı görecez.
MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!  Oasis_hislip

MEB, 2011'de 55 bin kadrolu öğretmen alımı talebinde bulundu...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BOTAŞ Özürlü Büro Memuru Alımı
»  Özürlü Memur Alımı 2011 Başvuruları...!!!
» Ekim-Kasım Dönemi Kamu Engelli Alımı İçin Başvuru Şartları Belli Oldu ...!!!