*-Engelliler PLATFRUM-*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

frum kuralları: küfür argo gibi yasaklarında banlanma yapılmaktadır... kurallara uydugunuz için teşekkürler

Anasayfa    Galeri  Arama  Latest images  Kayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Engelliler-Platfrum-Tanısma kaynaşma
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:58 pm tarafından kartal_06

» Engelliler-Platfrum-Edebiyat & Şiir bölümü
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:51 pm tarafından Admin

» Engelliler/Platfrum-Facebook
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:47 pm tarafından Admin

» Kimler Bakıcı olabilir. Kimler gelir hesabına dahildir ...!!!
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:40 pm tarafından Admin

» Evde bakım/hizmet aylıgı...!!!
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:39 pm tarafından Admin

» Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartlarını düzenleyen yönetmelikte değişiklik ...!!!
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:10 pm tarafından ceylan_01

» BENİM resimlerim
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:03 pm tarafından Admin

» BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!!
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:54 am tarafından Admin

» Bilgisayar Sorunlarınızı buraya yazınız...!!!
BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 1:33 pm tarafından yapan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum

BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!!

2 posters
YazarMesaj
a-pekel

a-pekel

BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Empty
MesajKonu: BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!!   BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 1:39 pm

slm arkadaşlar ben % 98 özürlüyüm yeşilkartım var ama fizik tedavimi özelde olamıyorum paralı oldugu için fizik tedavi merkezlerinde sosyal ssk olmam lazımmış nasıl olabilirim fizik tedavi Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin

BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Empty
MesajKonu: Konuya-cevap---   BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:54 am

öncelikle gecmiş olsun fizik tedavi için yeşilkart kabul edilmiyor ölemi?
ayrıntı:ÖDEME GÜCÜ OLMAYAN VATANDAŞLARIN TEDAVİ GİDERLERİNİN DEVLET TARAFINDAN KARŞILANMASI VE YEŞİL KART UYGULAMASI HAKKINDA YÖNETMELİK

Amaç

Madde l - Bu Yönetmeliğin amacı; 3816 sayılı Ödeme Gücü Olmayan Vatandaşların Tedavi Giderlerinin Yeşil Kart Verilerek Devlet Tarafından Karşılanması Hakkında Kanun'dan yararlanmak üzere başvuran Türk vatandaşlarının aylık gelir veya gelir paylarının belirlenmesi, bu başvuruların değerlendirilmesi ve karara bağlanması, Yeşil Kartın şekli, hak sahiplerine dağıtılması, Yeşil Kart sahiplerinin sağlık kurumlarına şevki ve bunlara tedavi hizmeti veril­mesi, bu konularda kullanılacak belgelerin şekil ve içeriği, Yeşil Kart uygulaması ile sağlanan tedavi hizmetlerinin bedellerinin ödenmesi hakkındaki usul ve esasları ve zikredilen Kanun'un uygulanması ile ilgili diğer hususları düzenlemektir.

kaynak : " http://www.ozida.gov.tr/yenimevzuat/4-17.htm
bimer başbakanlık:>> http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/Bimer/pApplicationEntry.aspx

http://engellilerle.yetkinforum.com

BEN özürlüyüm ve fizik tedavi masrafını ödeyeemiyorum...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası